Krystyna Pokus

Funkcje

Rada Gminy

Radny (2014 - 2018)

Rada Gminy

Wiceprzewodniczący Rady (2018 - 2023)

Komisja Rewizyjna

Zastępca Przewodniczącego Komisji (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 08 maja 2015 12:37
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 603
28 stycznia 2020 15:25 (Ewa Nadratowska) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
24 czerwca 2019 10:21 (Ewa Nadratowska) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2018 rok.
20 lutego 2019 09:55 (Ewa Nadratowska) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe złożone na rozpoczęcie kadencji 2018-2023.